hphogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hphogwarts

Заповядайте в училището за вълшебство и магия Хогуортс.Регистрирайте се и се забавлявайте. ^^
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето

Мрак, дъжд, гръмотевици и студ ще надвиснат над земите на училището.
Не се препоръчват излизанията на вън.Обличайте се и внимавайте да не се разболеете.
Часовник

 

 Герои на учениците

Go down 
+3
Алекс Александрова
Beni
Хакурой Хокайдон
7 posters
АвторСъобщение
Хакурой Хокайдон
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Horse
Брой мнения : 80
Reputation : 2
Join date : 11.11.2010
Age : 33
Местожителство : Габрово

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 7:09 pm

За да създадете герой трябва да попълните:
Име:
Прякор:
Години(13):
Зодия:
Дата на раждане:
Кръв:
Покровител:
Родители:
Местожителство:
Описание(3 реда най-малко):
Характер(3 реда най-малко):
История(5 реда най-малко):
Домашен любимец:
Любим предмет:


Последната промяна е направена от Хакурой Хокайдон на Съб Апр 14, 2012 12:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://hphogwarts.bulgarianforum.net
Beni
Грифиндор,1 курс
Грифиндор,1 курс



Female Virgo Buffalo
Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 11.08.2011
Age : 26

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 12:49 pm

ИМЕ: Бени Красимирова Минчева
Прякор: Бени , Бени Хил, Минчева
Зодия: Дева
Дата на раждане: 11.09. 1997
Кръв: Чистокръвна
Покровител: Елен
Родители: Снежина Манахилова и Красимир Минчев
Местожителство: Сливен, България
Описание: Аз сам висока някъде 1,65, с кестенява не много къса коса, синьозелени очи така де зависи от сезона , защото може да са сини , може и да са зелени , но и също така и синьозелни Very Happy , чипо носле!!!
Спортувам теннис, ай ки До и Баскетбол свиря и на пиано Някои пат спортувам по 6 часа на ден Very Happy : ))
Характер: Винаги мисля за другите ,
Смела съм, Умна , Силна, някой път съм малко Ината, но много рядко съм нетърпелива Very Happy
И не обичам да се хваля .
История: Историята не ми е голяма... Живея в България и по точно в сливен,
живея със Майка си и Баща си и Брат ми .
Имам 2 кучета и няколко Котки, имам
много приятели във 6 клас съм и уча във ПМГ !: )) Живея във двуетажна къща!
И същност няма какво повече да ви кажа за себе си : ))
Домашен любимец: Сова
Любим предмет: Защита срещу черните изкуства и Прорукуване




Последната промяна е направена от Beni на Сря Авг 17, 2011 5:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хакурой Хокайдон
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Horse
Брой мнения : 80
Reputation : 2
Join date : 11.11.2010
Age : 33
Местожителство : Габрово

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeЧет Авг 11, 2011 12:52 pm

Ами, разшири малко описанието, характера и историята Smile
Върнете се в началото Go down
https://hphogwarts.bulgarianforum.net
Алекс Александрова
Грифиндор,1 курс
Грифиндор,1 курс
Алекс Александрова


Female Sagittarius Buffalo
Брой мнения : 2
Reputation : 1
Join date : 12.08.2011
Age : 26
Местожителство : Сливен/България

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 2:55 pm

Име:Алекс Александрова
Прякор:Алекс,Али
Зодия:Стрелец
Дата на раждане:03.12.1997
Кръв:Чистокръвна
Покровител:Елан
Родители:Георги и Галя Маринови
Местожителство:Сливен,България
Описание:Аз съм Висока 1.50,
с кафява коса,тмно кафяви очи!!
Характер:Никога не мисля само за себе си,
Умна съм,Понякога малко заядлива,Лесно се разтроивам,
Не винаги слушам всичко което мама и татко ми казват,
винаги на си уча уроците в училище и чета много книги..
История:Родена съм в Сливен,
живея с майка ми,баща ми и сестра ми,
имам 1 куче..живея на дву етажна къща,имам много приятели..
и няма нищо което мога повече да кажа за себе сиSmile
Домашен любимец: Сова
Любим предмет: Защита срещу черните изкуства и Прорукуване


Последната промяна е направена от Алекс Александрова на Пет Авг 12, 2011 6:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Хакурой Хокайдон
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Horse
Брой мнения : 80
Reputation : 2
Join date : 11.11.2010
Age : 33
Местожителство : Габрово

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 6:05 pm

Разшири описание, характер, история.
Върнете се в началото Go down
https://hphogwarts.bulgarianforum.net
Дария Стерлинг
Рейвънклоу, 1 курс
Рейвънклоу, 1 курс
Дария Стерлинг


Cancer Rat
Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 12.08.2011
Age : 27
Местожителство : Покрайнините на Лондон, Англия

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 7:47 pm

Име: Дария Стерлинг

Прякор: Ди или просто Дария

Години: 13

Зодия: Рак

Дата на Раждане: 12. 07. 1996

Кръв: Чистокръвна

Покровител: Орел

Родители: Нина Алексеевич и Константин Стерлинг

Местожителство: Англия, Лондон

Описание: Висока 1,67 с гарваново черна коса и тревисто зелени очи.
Слаба, но не прекалено, с бледа кожа забравих да спомена, че косата и
е перфектно права и лъскава. Когато я погледнеш отстрани
изглежда студена и до някъде безчуствена. Умна е и като цяло доста красива.

Характер: По някога е доста саркастична дори и на моменти прекалява.
Мрази лъжите и предателството повече от всичко, почти винаги може
ги разкрие. Страшно е наблюдателна и общителна. Държи се с хората така
както и те с нея. С враговете си е жестока понякога и твърде жестока, но
с приятелите си мила и добра и най-вече вярна до гроб. Много е умна, досетлива и смела. Любимата и напитка е тиквения сок, а любимият и празник Коледа. Обича да е в центъра на всичко и да и се обръща много внимание. Властна е от както се помни, но това я е направило и чудесен водач. Харесва черната магия и се учи да я владее, но никога не я използва за забавление или в дуели освен когато случая е на живот и смърт. Харесва совите и кучетата.

История: Майка и е рускиня, родена в Омск, Южен Сибир, Русия. Баща и
е наполовина руснак, на половина американец, роден е в Ню Йорк, но прекарва
децките си години както и ученическите в малък град на име Дулсвилд в Америка.
Дария също живее там като малка, но малко преди да стане на 11 семейството се мести
в Лондон за да може Дария да учи в най-доброто училище за магии и
вълшебства - Хогуортс. Семейството и е богато и сред най-влиятелните в света на магьосниците. Тя от малка е свикнала да и се подчиняват и за това сега е станала толкова властна. На 9 вече умее да овладява силите си, а на 10 дори и да ги използва целенасочено нещо което е много рядко срещано. Също така и от девет годишна практикува окулумантика заедно с майка си. Доста е пътувала понеже има баба и дядо в Русия и в Америка, също и чичо и леля в Европа и по тази причина тя е обиколила половината свят.


Домашен любимец: В къщи си има две кучета - Алекс и Тревър, а в училище си има сова на име Александър. Тя е снежна и е вярна само на Дария, не приема заповеди от никого другиго. Също е и ревнива когато Дария реши да използва друга птица освен нея се цупи с дни и на иска да изпълнява заповеди.

Любими предмети: Харесва Отвари и Грижа за магическите създания.
Върнете се в началото Go down
Хакурой Хокайдон
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Horse
Брой мнения : 80
Reputation : 2
Join date : 11.11.2010
Age : 33
Местожителство : Габрово

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 8:00 pm

Одобрена си.Страхотен герой, постарала си се! Smile
Върнете се в началото Go down
https://hphogwarts.bulgarianforum.net
Дану Джоунс




Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 14.04.2012

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 4:24 pm

ОСНОВНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГЕРОЯ:
Име: Дану Норуън Харви Джоунс (Дий)

Години:13

Покровител: Куче хиена


Външен вид:
Да започнем с косата - кадифено мека, кестенява на цвят, разпускаща се на дълги кичури по гърба й. Всяко същество иска да я докосно. Очите й - кафяви, дълбоки, бездънни, празни, мрачни, безчувствени, черни - стана ви ясно нали? Тя и очите й не може да се равняват на нщо друго в света - най-красивите очи в света, всички искат да се загледат в тях, да бъдат тяхни. Да продължим с лицето - овално, повече към кръгло. Кожата й е бяла, но през лятото става леко кафява и много красива. Има много леки лунички и черни, средно-дълги мигли. Продължаваме с фигурата - стройна.


Семейство:
Аманда Джоунс -Майка й Аманда (Манди) е била моден дизайнер, но умира когато Дану е на две годинки.
Хенри Джоунс -Баща й Хенри е археолог.
Раян Джоунс -Раян е отличник в училище. На единадесет влиза в дом Хафълпаф.


Характеристика:
Ами като цяло тя изглежда мила и добродушна, но е много злобна. Много малко хора го познават още от усмивката й, понеже тя се усмихва особено. Всъщност малцина са я виждали да се усмихне, понеже каквото и да чувства тя не го показва, а само гледа надменно или безразлично. Често използва сарказъма. И е много глезена. Винаги трябва да е в центъра на вниманието. Много рядко се държи мило, през повечето пъти е капан. Много рядко някой може да й стане приятел. Междудругото тя е един от малкото хора, които гледат позитивно от всички страни на живота. Повечето време прекарва с момчета, понеже те са по-добра компания от момичетата, понеже при тях има предателство.

История:
Родителите й са учили в Хогуортс, където са се запознали. Майка й е била от дом Хафълпаф, а баща й от Слидерин. И така, когато завършват се оженват и първо се ражда брат й, който прилича на майка й и влиза в Хафълпаф. След няколко години се ражда и Дану. Тя е пълно копие на баща си. На две годинки майка й умира. Когато става на десет е трябвало да се премести у леля си, чийто апартамент е бил по-лошо от малък - мегамалък . В него има място едва за Дану. Тя почти не издържа там и започва да се бунтува в училище, надявайки се да я изключат. Прави си косата тип раста (Дълга коса сплетена на множество плитчици или направена на сплъстени кичури). Прави номера на учителите и т.н., но тогава разбира че е магьосница, като получава писмо от баща си. Има чувството, че е ударена от светкавица. Тогава се успокоява и единственото, което иска е да отиде в училище за магия. След година получава писмо от Хогуортс. Тя е много се зарадвала на писмото, а баща й и подарил сова.


Друго:

Кръв: Чистокръвна

Талисман: Времетоврът (Хърмаяни използва такъв в третата част от поредицата ХП)
Spoiler:

Домашен любимец: Има полярна сова на име Сет и коте, което се казва Силвестър.
Върнете се в началото Go down
Хакурой Хокайдон
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Horse
Брой мнения : 80
Reputation : 2
Join date : 11.11.2010
Age : 33
Местожителство : Габрово

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeСъб Апр 14, 2012 4:28 pm

Одобрена си! Smile
Върнете се в началото Go down
https://hphogwarts.bulgarianforum.net
veliko2




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 15.04.2012

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 6:08 pm

Име-Вили
Прякор-няма
Години-12
зодия-телец
дата на раждане-28.04.1999
кръв-чистокръвен
покровител-еднорог
родители-Нели Костадинова,Никола Костадинов
Местоположение-България,Бургас
Описание-не много дълга тъмно кафява коса,
кафяви очи,
Характер-добър,понякога дразнещ,мил,леко лош понякога,умен, др не знам
история-Родителите ми са били учители в Хогуортс където са ме запознали с Дъмбалдор започнали са да ме обучават от малък през това време аз се научих на магии и отвари които са ми нужни поучавах се от моите грешки и така дойдох тук
Върнете се в началото Go down
Хакурой Хокайдон
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Horse
Брой мнения : 80
Reputation : 2
Join date : 11.11.2010
Age : 33
Местожителство : Габрово

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 6:56 pm

Разшири описанието, характера и историята.Вземи пример от другите потребители Smile
Върнете се в началото Go down
https://hphogwarts.bulgarianforum.net
veliko2




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 15.04.2012

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 6:31 am

добре но не мога да се сетя
Върнете се в началото Go down
veliko2




Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 15.04.2012

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 6:40 am

Име-Вили
Прякор-няма
Години-12
зодия-телец
дата на раждане-28.04.1999
кръв-чистокръвен
покровител-еднорог
родители-Нели Костадинова,Никола Костадинов
Местоположение-България,Бургас
Описание-не много дълга тъмно кафява коса,
кафяви очи,

Характер-добър,понякога дразнещ,мил,леко лош понякога,умен, усмихнат съм,рядко съм тъжен но не се притеснявам за това ,но пък се опитвам да прикрия с усмивка когато съм тъжен,гледам особено когато съм подозрителен,говоря рядко,

история-Родителите ми са били учители в Хогуортс където са ме запознали с Дъмбалдор
започнали са да ме обучават от малък през това време аз се научих на магии и отвари които са ми нужни.След това те ме заведоха в Лондон където живях 3 години прекарвах повечето време в градината на еднорозите след като родителите ме оставиха да живея сам аз много е натъжих нямах приятели и се наложи да се обучавам само хората ме гледаха със страх но и аз не знаех защо след това дойде писмо от Хогуортс и аз го прочетох и така попаднах тук.
Върнете се в началото Go down
mostbigfanofhp




Female Gemini Dragon
Брой мнения : 2
Reputation : 0
Join date : 11.06.2012
Age : 23
Местожителство : София

Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitimeПон Юни 11, 2012 11:51 pm

Име:
Илияна Тонкова
Прякор:
Ил
Години:
12
Зодия:
Близнаци
Дата на раждане:
09. 06. 2000 година
Кръв:
Смесена (майка - вълшебница; баща - мъгъл)
Покровител:
Сива котка с ивици и сърце върху козината си, отстрани на хълбока.
Родители:
Елена и Стефан Тонкови
Местожителство:
Годрикс Холоу, Англия
Описание:
Имам дълга златисто руса коса, сини очи и искрящо бели зъби. Като цяло съм красива. На лунна светлина косата ми прилича на леещо се злато. Ако се опира до стила на дрехите (имам предвид мъгълските) е по-скоро спортно-елегантен.
Характер:
Леко раздразнителна, но като цяло спокойна. Не преставам да задавам един и същ въпрос, докато не получа ясен отговор, било то от учител, родител или ученик. Единствения начин да ме изкараш от релси, е: като обидиш семейството, приятелите и самата мен или да излъжеш и да разбера (по-безопасно ще е да се пъхнеш в устата на змей, от колкото това {особено ако засяга мен}).
История:
Когато бях на шест, се появи първият признак, за това, че притежавам магически сили и ето какъв беше той: както си плувах с майка ми в морето на 9 юни, ме плисна много силна вълна и майка ми не успя да ме задържи достатъчно нависоко. Нагълтах се с вода и едва-едва се сдържах да не припадна. Струва ми се, че минаха часове, преди да изляза на брега (по-скоро спасителят да ме из влачи до брега). След като се успокоих, попитах "Колко време стоях под водата?". След дълго мълчание, спасителят ми каза "Ами... то сигурно няма да повярвате, но... ами... ами... около 10 минути..." и си тръгна, мърморейки нещо, нещо нечленоразделно, но аз успявах да чуя някой думи като "лудост" или пък "номер", докато майка ми не прекъсна опитите ми с думите "Време е да се прибираме. Имам да ти казвам нещо важно!". И когато се прибрахме, ми разказа за магьосниците, "Хогуортс" и домовете му, "Гринготс" и така нататък и така нататък. На 11 години вече бях готова. Някой заклинания ги бях научила и използвала. А след това "Експрес "Хогуортс" тръгна и видях как майка ми постепенно изчезва. Пътувах към едно ново и непознато място... пътувах към магия... пътувах към "Хогуортс"...
Домашен любимец:
Полярна сова, наречена "Хера" на името на жената на Зевс, гръцкия върховен бог.
Любим предмет:
Летене. На метлата се чувствам свободна, като птица, държана в клетка много, много дълго и най-сетне пусната на свобода...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Герои на учениците Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на учениците   Герои на учениците Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на учениците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За учителите и учениците
» Герои на учителите
» Герои на админките
» Второстепенни герои
» Герои на домовите духове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
hphogwarts :: За героя ви :: Герои-
Идете на: