hphogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hphogwarts

Заповядайте в училището за вълшебство и магия Хогуортс.Регистрирайте се и се забавлявайте. ^^
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Прогноза за времето

Мрак, дъжд, гръмотевици и студ ще надвиснат над земите на училището.
Не се препоръчват излизанията на вън.Обличайте се и внимавайте да не се разболеете.
Часовник

 

 Pottermore отвори за всички

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Дария Стерлинг
Рейвънклоу, 1 курс
Рейвънклоу, 1 курс
Дария Стерлинг


Cancer Rat
Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 12.08.2011
Age : 27
Местожителство : Покрайнините на Лондон, Англия

Pottermore отвори за всички Empty
ПисанеЗаглавие: Pottermore отвори за всички   Pottermore отвори за всички Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 3:24 pm

Емии нямах си и на идея къде да пусна темата и за това я пускам тук. Razz
Та значи всички фенове на Хари вече могат да се регистрират свободно в потърмор от няколко дни насам.
Какво мислите за това? Харесва ли ви или не? В кой дом сте? Намерихте ли вече приятелчета? Ще споделите ли и ник? ;р

Аз се регистрирах часове след като отвори и ника ми е ShadowSeer13046,
сайта ми харесва много, но не ме зариби тотално както очаквах. Там се паднах в Рейвънклоу (и тук също съм в този дом ;дд) и вече имам приятели. Smile И въпреки, че Джо и екипа са свършили страхотна работа със сайта аз все още си предпочитам старите, но добри рп форумчета.
А за тези, които не знаят какво е Pottermore аз ще кажа.
Това е сайт, в който авторката на Хари Потър - Джоан Роулинг, - ще доразвива историята и ще предоставя на феновете нови неиздавани до сега материали свързани с поредицата. Заедно с инфото, което ние получаваме ще имаме възможност заедно с хиляди други фенове от цял свят да се играем в онлайн Хогуортс. Very Happy Тоест там ще можем да се разпределяме и да варим отвари и да се учим да правим магийки. tongue
Абе струва си да се регистрирате. Единствения недостатък, е че е на английски, но с гугъл преводача ще разберете долу-горе за к'во иде реч. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Хакурой Хокайдон
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Директорка,Учител по Отвари и Летене,Ръководител на Слидерин
Хакурой Хокайдон


Female Cancer Horse
Брой мнения : 80
Reputation : 2
Join date : 11.11.2010
Age : 33
Местожителство : Габрово

Pottermore отвори за всички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pottermore отвори за всички   Pottermore отвори за всички Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 3:36 pm

SeekerLight14791 ....от Грифиндор съм там! ^^
Върнете се в началото Go down
https://hphogwarts.bulgarianforum.net
SlaDurcheto

SlaDurcheto


Брой мнения : 4
Reputation : 0
Join date : 13.01.2013

Pottermore отвори за всички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pottermore отвори за всички   Pottermore отвори за всички Icon_minitimeПет Яну 18, 2013 7:40 pm

аз пък съм, естествено, в Слидерин ако ме търсите се пиша: SeekerSickle23514
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Pottermore отвори за всички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pottermore отвори за всички   Pottermore отвори за всички Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Pottermore отвори за всички
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
hphogwarts :: Свободна зона-
Идете на: